Okazion Seat Altea 3200€

3 200 EUR

Shitet nga: Seat 27 Sht 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet seat altea viti 2004 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,letrat e paguara deri ne qershor 2021.
Leaflet
Në fillim