OKAZION SEAT ALTEA 1,9TDI VITI 2008 FULL OPTION

4 400 EUR

Shitet nga: juli Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SHES SEAT ALTEA VITI 10/2007 MOTOR 1.9 TDI ME TE GJITHA OPSIONET ; KLIMA , PILOT AUTOMAT, DISQE ALUMINI 17 , BLUETOOTH, AUX , ME DOGANE DHE LETRAT TE SAPO PAGUARA PER 1VITE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 4400 EURO
KONTAKTONI VETEM NE WATSAPP 0693326867
juli
  Online
0693326867
Leaflet
Në fillim