Okazion Seat Alte 2.0 TDI

3 800 EUR

Shitet nga: Altea 07 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Makina esht ne gjendje shum te mire si nga ana mekanike dhe nga ana vizuale. Me sherbime dhe dokumentacion te sapo Bera.
Leaflet
Në fillim