OKAZION:SEAT, 2, AUTOMAT, NAFTE, 2005,ZVICRA,🇨🇭

Shitet nga: Auto Swiss Sot 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 250 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shitet Seat Altea Motor 2, Nafte,Automat.E sapo ardhur nga Zvicra.Makina eshte me Km origjinale,dhe shoqerohet me Librin e sherbimevet.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,dhe ska nevoje per azgje!!! Perfekte.🇨🇭👍
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim