Altea

3 200 EUR

Shitet nga: Tony 11 Sht 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Persh,shes Seat altea 2000 cilindrata me naft 140 kuaj fuqi viti 2005 makina asht me dekumenta italiane dhe ndodhet ne itali akoma dogana akoma per tu ber makina ndodhet ne gjendje shume te mire edhe me te gjitha sherbimet e kryera plus gomat te 4 te reja.pres oferta tuja.
Tony
Leaflet
Në fillim