➡Seat Altea FR DOC + SIG per jashte deri 05.02.20

Shitet nga: bli.com Dje 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
➡ Eshte Volkswagen ne pjeset xhenerike
➡ Diesel 2.0 Versioni me i fuqishem dhe shume ekonomike
➡Ardhur nga belgjika ne Janar 2017
➡ Kutia e shpejtesise 6+1
➡Gomat 90%
➡Klima 2 zona
➡2 Celsa
➡ Xhamat e zinj (Origjinal)
➡Liber sherbimesh belg dhe Km te regjistruara 155 000
➡Kamer para dhe mbrapa, sistem androit me internet
➡Sedile dhe design SPORTIV sepse eshte ALTEA FR
➡Siguracion per jashte shtetit deri ne 05.02.2020
➡Makinen e perdor vetem per jashte tirane sepse ne Qytet perdor Smart
➡Shitet sepse dua te ndryshoj kategori
Per me shume info kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim