➡Seat Altea FR (motorr & xhenerike VW Volkswagen)

3 700 EUR

16 640 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: bli.com Sot 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
2005
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
150 000 - 159 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
➡ Eshte Volkswagen ne pjeset xhenerike
➡ Diesel 2.0 Versioni me i fuqishem dhe shume ekonomike
➡Ardhur nga Belgjika ne Janar 2017
➡ Kutia e shpejtesise 6+1
➡Gomat 90%
➡Klima 2 zona
➡2 Celsa
➡ Xhamat e zinj (Origjinal)
➡Liber sherbimesh belg dhe Km te regjistruara 155 000
➡Kamer para dhe mbrapa, sistem androit me internet
➡Sedile dhe design SPORTIV sepse eshte ALTEA FR
➡Siguracion per jashte shtetit deri ne 05.02.2020
➡Shitet sepse dua te ndryshoj kategori
➡Pasqyra me palosie
Per me shume info kontaktoni

(GALAXY,iphone,ipad,S3,S2,S1,Renault,Clio,Magane,Sharon,Seria 1,Seria 5,Seria 3,M Paket,AMG,Seria 7,BMW,GOLF,AUDI,MERCEDES BENZ,VOLKSWAGEN,ALFA ROMEO,OPEL,ASTRA,MOTORRA,BMW X1,BMW X3,BMW X5,BMW X6,e Zeze,Blu,AVANTGARDE,ELEGANCE,CLASSIC,VW,SONY,LCD,PLASMA,TV,LAPTOP,APARAT,USB,FOTO,Note,SHES,BLEJ,KERKOJ, MARR,QIRA,SAMSUNG,KAFE,FOTO,DVD,VIDEO PLAYER,AUTO,VETURA,OPEL,ASTRA,JEEP,ORA,SPORT,ELEKTRONIK,LG,TABLET,HTC,KOMBI,LED,MAKINA,DISQE,Automatike,Fener,Goma,Stopa,Pasqyra,Sedilie,KAMION,Rover,RANGE ROVER,VOGUE,SPORT,Manuale,PARFUM,FORMULA,FIAT,FORD,FOCUS,VW,TOYOTA,RAV 4,Nissan,Smart,MAZDA,KLIMA,HONDA,HYNDAI,KIA,SEAT,SEADOO,JETTA,TDI,KOMBI,KAMIONA,A6,A4,A3,DYER,DRITARE,SALLON,MINI Cooper,MP3,MP4,KAMION,NAFTE,BENZINE,GAZ,DAS,LPG,CD,PDC,ESP,GARAZHE,ELEKTRIKE,AUTOMJETE,TOUCH,TAB,NOKIA,YARIS,COROLA,YAGO,GOLF+,CHRYSLER,KIPPER,DOGANUAR,PICKUP,VOLVO,DOGANE,GOMA,W204,W203,DELL,Bardhe,Golf,Golf 5,Golf 6,Golf 7,Touareg,Passat CC,Tiguan,Plastike,KOMPJUTER,ACER,%,*,IBM,mac,apple,Tablet,Audio,C220 C200 CGB,NDEROJ,AUTO,RANGE,ROVER,VETURE,HOTEL,TOURAN,VOLVO,Bateri,ML 350,ML 320,C 220,citroen,peugeot,polo,corsa,ASTRA,usb.pc.1.2.3.4.5.6.7.8.9.S Line,SKODA,E 320,E 280,turbo,tdi,golf,R320,R350,ML320,ML350 BLUETEC,BLUEEFFICIENCY,EVO,E320,E280,E200,E220,E250,E300,E350,C180,CDI,FORD,MITSUBISHI PAJERO,C MAX,FUSION,EVOQUE,Q7,Q5,Q3,Q1,SEL,E,S,G,GLE,GL,CLS,GLK,CLK,A,B,C,CL,Kondisionere,Klima,Mobil 1,XENON,Bi Xenon,full Led,Km,Porsche,Cayenne,Punto,Bluetooth,WiFi,DACIA,CADDY,X DRIVER,Blue Motion,4 MATIC,Xhama,te erret,PANORAMA,Baxho,SENSORE,KAMERA,Navi,NAVIGATION,VOGUE,Targa,ABS,KEYLES GO,LEKURE,Kamosh,Amerika,Kanadaja,Gjermania,Italia,Zvicra)
Leaflet
Në fillim