🔥🔥Seat Altea 2.0 TDI AUTOMAT, viti 2006

Shitet nga: Ben1 Sot 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
➖SEAT ALTEA, AUTOMAT, viti 2006 🔥🔥
➖☎️☎️ 0694435323
➖Seat Altea
➖Motorr 2.0 TDI
➖Automat
➖Navi të madh
➖Komanda ne timon
➖Klima me 4 zona
➖Xhama te zinj, Orgjinale
➖Disqe Alumin, me goma te reja
➖Makian eshte ne super gjendje, ka shume hapsire brenda pershtatet per cdo gje, dhe cdo pjese i nga nga golf 5 dhe 6,, jepet me 1 vit garanci,,
➖Me dogane te paguar gati per targa,,
➖Çmimi 4600€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim