Seat altea 2.0 tdi

Shitet nga: Matteo Sot 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 699 EUR   4 299 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat altea 2.0 tdi e sa po ardhur nga italia me dogan te paguar . Makina ska asnje te gervishur eshte sh e paster dhe i ka te gjitha sherbimet e kryera me liber servisi nga VW . GOMA TE REJA . Kit fazes eshte ber para 10 mij km . Makina eshte ne super gjendje . SKa nevoj per asnje sherbim . Xhama te zinje orgjinal . KAMIO MANUALE 6 MARSHE NAVIGATOR KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL SEDILE ME NGROHJE . PASQYRA ME PALOSJE XHAMA ELEKTRIK . Disqe Alumini . Cel 0675510346 cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim