Seat Altea

Shitet nga: klodi 04 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
SHitet Seat Altea i sapoardhur nga belgjika ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cdo lloj prove ...
Viti : 2006
Kambio Automatike
Motorr 2.0 l
Baxho dhe Sensor Parkimi
Xhama te erret origjinal
Cmimi : 4000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim