Seat Altea 2.0 nafte kambio automatike

4 200 EUR

Shitet nga: Mikel 22 Sht 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet Seat Altea 2005. Motor 2.0 TDI shume ekonomik. Kambio automatik.Ngjyre gri metalizato. Tapiceri gri e erret. 180mije kilometra origjinale. Makina eshte me keto opsione, sensor shiu, fenere mjegulle, pasqyra me mbyllje elektrike dhe tharje, 4 xhama elektrik, etj. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e bera gomina, vaj, filtra, etj. Disqe 16 alumini me goma te reja.Dokumenta te sapoprera. Cmimi 4200 euro pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim