❌E SHITUR❌

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 15 Korr 00:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
❌❌E SHITUR❌❌ 3 700 EUR
❌E SHITUR❌ 2 999 EUR
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
❌U SHIT❌ 1 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
✅:OKAZION! SEAT ALTEA 2.0 TDI “AUTOMAT”FULL OPSION VITI 2007
✅:CMIMI:4700 EURO PAK I DISKUTUSHEM
✅:KM 150.000 ORIGINALE
✅:ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR
✅:GOMA 90%
✅:PA GERVISHJE NE PAMJE VIZIUALE
✅:KAMBIO:AUTOMAT DSG
✅:DIESEL 2.0 NAFT
✅:DRITA AUTO. XSENON-BIXSENO
✅:XHAMA TE ZI ORIGINAL
✅:TAPICERI LEKUR SUPER E PASTER
✅:CD PLAYER ME KOMAND NE TIMON
✅:ABS ESP AIRBAG
✅:PASQYRA ME PALOSJE DHE ANTIVERBUESE
✅:MBYLLJE QENDRORE 2 CELSA
✅:KONDICIONER FUNKSIONAL
✅:XHAMA ELEKTRIK ETJ.
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON INSTAGRAM AUTO ARSENI.

KLIKO

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌U SHIT❌ 1 EUR
BMW SERIA 1 118 DIESEL VITI 2013 “AUTOMAT” 9 800 EUR
❌E SHITUR❌ 8 900 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
Në fillim