SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

3 500 EUR

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DiamondAuto Dje 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SHITET SEAT ALTEA VITI 2005 KAMIO AUTOMAT DIESEL ME TARGA SHQIPTARE DHE LETRA TE PAGUARA PER NJI VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MUND TA PROVONI KU TE DONI!!!!! MAKINA KA GOMA TE REJA KLIMA XHAMA TE ZINJ ORGJ 2 CELSA ETJ CMIMI 3 500 EURO !!!!
DiamondAuto
  Online
+355697378222
Leaflet
Në fillim