Seat Altea 2.0 diesel.Automatic.Zvicra

Shitet nga: Auto DP Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR   4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Makina sa po ka ardhur dhe ndodhet ne gjendje shum te mire.Ka 200000 km te certifikura ne liber servisi.
Opsionet:Clima,Ngrohje sendilesh,xhama te zi orngjinal,sensor parkimi (mbrapa) disqe alumini,2-celsa me antifurt,etj...
Auto DP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim