SEAT ALTEA 1.9 TDI 2006

Shitet nga: ILIR Dje 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 399 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
SEAT ALTEA 1.9 TDI E VITIT 2006.E SAPO TARGUAR.DISQE ALUMINI 16, KOMPJUTER BORDI,KLIMA AUTOMATIKE,XHAMA TE ERRESUAR ORIGJINAL, SHERBIMET E BERA SET RRIP MOTORRI,VAJ FILTRA, KOMANDA NE TIMON, NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA ANA MEKANIKE DHE VIZUALE.CMIMI I DISKUTUESHEM.0692866683
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim