Seat alteo

4 300 EUR

Shitet nga: Neli 12 Sht 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet ne gjendje perfekte gomat e reja te katra mishelin sapo ber dogana dhe letrat kamjo automatike DSG sherbimet te gjitha te bera kamjo perfekte makina esht shum e paster si brenda dhe jasht shitet ose nderrohet flm
Leaflet
Në fillim