Seat Altea Benzin-Gaz

5 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 20 Sht 08:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
Ford Focus 1.6 Nafte 3 900 EUR
RENAULT MEGANE 1.5 NAFTE AUTOMAT 5 300 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 400 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 5 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Seat Altea 1.4 benzin-gaz
Viti 2010
Kambio manuale
123.134 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:5300 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
RENAULT MEGANE 1.5 NAFTE AUTOMAT 5 300 EUR
Lancia Musa Benzin-Gaz 3 400 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 2 400 EUR
Fiat 500 4 200 EUR
Në fillim