SEAT ALTEA 1.6 BENZIN-GAZ

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO INGROSSO 29 Sht 08:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat Altea 1.6 Benzin-gaz
Viti 2007
Kambio manuale
200.133 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:4000 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim