AUTO INGROSSO 🇦🇱

5 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 06 Sht 22:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
Nissan Qashqai 1.6 Benzin-Gaz 6 500 EUR
OPEL ZAFIRA AUTOMAT AUTO INGROSSO 🇦🇱 3 800 EUR
Vw Touran 1.9 Nafte 4 900 EUR
OPEL ASTRA 1.7 NAFTE   (AUTO INGROSSO 🇦🇱) 2 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SEAT ALTEA XL 1.6 NAFTE
Viti 2010
Kambio manuale
177.694 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Sherbimet e bera
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:5300 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
  Online
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
AUTO INGROSSO 🇦🇱 9 300 EUR
Ford Focus 1.6 Nafte 2 900 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 8 500 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 3 400 EUR
Në fillim