Shitet saab 2001

500 EUR

Shitet nga: Saab 30 Korr 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Saab
Modeli
9-3
Shitet ne gjendje pune motorrike dhe xhenerike , makina ka nevoje per valvol EGR siguracioni ka mbaruar , taksat e kualidimi skadojne ne fund te gushtit , vetem tel serioze ose whatsup, i gatshem per prove .
Leaflet
Në fillim