Saab 9-3 diesel automat

Shitet nga: Roni Sot 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   4 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Saab
Modeli: 9-3
Saab 9-3 aero me targa dhe taksa sapo te paguara
1.9 nafte shume ekonomike
190 mije km origjinale
E pa perdorur ne shqiperi
Kambio automatike edhe ne Timon F1
Imatrikoluar ne 2007
Serdile meshin me ngrohje
Timon multifunksion me butona edhe marsha
makina shume e paster
Me sherbimet bera
Vaj filtra ferrota
Gomat te reja
Sistem parrot per tel
Mundesi ndrrimi
Per me shume informacione kontaktoni
Viber whatsapp
00393201656564 -0685300040
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim