shitet rover për mosperdorim

1 500 EUR

Shitet nga: Genti Suzuki 28 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Rover
Modeli
416
makina është në gjendje të mirë..dekumenta sapo të prera këtë muaj dhe e shesim për mospërdorim ..1500 euro i diskutushem..
Genti Suzuki
0692300669
Leaflet
Në fillim