Renault

0 EUR

Shitet nga: ... 31 Gush 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Shitet renault 3.0 naft ne gjendje shum
Te mir motorrike dhe xhenerike kamio automatike disqe alumini me 270 mij km
Cmimi 2500€ pak i disk
Leaflet
Në fillim