RENAULT

3 000 LEK

Shitet nga: Ardit 25 Maj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
SHITET RENAULT . SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI . Me letra te paguara deri ne 10 Prill 2018. Makina eshte ne gjendje te mir dhe nuk ka probleme eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike . Eshte e paster si makin, 4 + 1.
Leaflet
Në fillim