Renault Scenic 1.9 diesel

1 400 EUR

Shitet nga: Fadil 03 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Shes Renault Scenic 1.9 Diesel, e ardhur nga Franca para disa vitesh dhe e perdorur ne Shqiperi vetem nga nje person, makina eshte ne gjendje optimale motorrike dhe xhenerike me kondicioner, taksa dhe siguracion te paguara deri ne Shkurt 2019
Leaflet
Në fillim