Okazion Renault Scenic

0 EUR

Shitet nga: Artan Ramaj 03 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
gjendje e shkelqyer motorrike xhenerike,sensor parkimi,siguracion dhe taksa deri ne shkurt 2018,tapiseri shum e paster sallon gjysem lekure
Artan Ramaj
0682828921
Leaflet
Në fillim