Renault

3 500 EUR

Shitet nga: Dori 20 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
She's reno skenik viti 2004 6+1 vende shum e mirmbajtur nga jashte dhe nga Brenda ne gjendje super te mir me dokumenta te sapoprera per nje vit dhe siguracion e gatshme per CDO prove ose nderroet me xhip
Leaflet
Në fillim