Renault scenic 1.5dci

Shitet nga: Matteo Sot 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 499 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet Renault Scenic Cmimi Okazion. # Viti i prodhimit - tetor 2008 Motorri - 1.5DCI # Kambio - manuale 6 + indietro # Timon elektrik (me i lehte) # Timon Me Ulje Ngritje Sipas Deshires # goma 4 stinet . # Bateria 2019. # Frena dore - Elektrike . Automatike # Ekran digital per kilometrazhin dhe mesazhet kompjuterike. # Mbyllje qendrore me pult. # Sensor shiu # Kondicioner klima me gaz te sapovendosur garanci 3 vite. # Kontroll femijesh xhamat e pasme # 2 pasqyra per pamjen e pasme, 1 per femijet. # pasqyra te jashtme me komande. # Kilometra 190000 # Gome rezerve - krik - leve- Trekendesh-Jelek- Llamba rezerve-Mbrojetese dielli per kroskot-Libri i manualit ne 3 gjuhe. # Sedilja e shoferit me ngritje ose ulje lartesie # 3 Sediljet mbrapa me levizje dhe palosje totale, secila autonome. # Siguracion, Taksa, Kolaudit deri ne 11 shtator 2020. # makina eshte shume spacioze dhe komode sidomos per familje. Bagazhi eshte tejet i bollshem mund te mbaje dy karroca femijesh ose 6 valixhe te medha, etj. Te gjitha sediljet perkulen dhe mbyllen per transporte te ndyshme. Makina nk ka nevoj per asnje sherbim te gjith sherbimet jan kryer ne itali per me teper info Cel / Whatsapp +335675510346
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim