Scenic dokumeta 1 vjecare

3 700 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: lorenc 10 Gush 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Shifter scenic viti 8/2008 me documenta 1 vjecare te sapo paguara . e vecant ne llojin e saj model CONQUEST 2 biklima e auto trazmetues manual 6+1 sherbime te bera shum e mire nga ana vizuale dhe mekanike mund ta kontrolloni . motorr 1.9 naft konsumm ne linje 5.3 litraa
Leaflet
Në fillim