reno 2002

1 600 EUR

Shitet nga: ladi 04 Gush 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
makina esht ne gjendje te mir pume si ne pjes xhenerike dhe ne motorr 1600 eu e diskutushme
Leaflet
Në fillim