Renault Scenic

2 500 EUR

Shitet nga: Agron xhymertaj 24 Sht 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Makina eshte ne gjendje te mire dhe me letra te paguara deri ne fund te vitit 2020. Cmimi i diskutueshem.
Agron xhymertaj
0685098980
Leaflet
Në fillim