Renault Scenic

2 500 EUR

Shitet nga: AGRON XHYMERTAJ 24 Sht 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Makina esht ne gjendje te mir dhe me letra te pagura deri ne fund te vitit 2020
Dhe me cmim te diskutueshem.
AGRON XHYMERTAJ
0685098980
Në fillim