Renault Scenic 2015 Okazionnn

9 000 EUR

Shitet nga: Deni 07 Korr 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic

Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar),kambio manuale, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi,
navigator me ekran të madh me touch+usb,kartë, memorie, bluetooth, klima dixhitale, limitator shpejtësie, Start/Stop option, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 83.000 km origjinale, drita Led,sensorë parkimi prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%,xhama të errët origjinalë+perde, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 celësa-kartë,me doganë, e sapoardhur.
Leaflet
Në fillim