Renault Scenic 1.9 Naft 8/2008 - SHITET

3 700 EUR

Shitet nga: Polo Sot 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Shitet Renault Scenic 1.9 Naft 2008.
Makina eshte me dokumenta te paguara 1 vjecare, ka pak qe e kam marre vete ne Gjermani.
Eshte e vecant ne llojne e saj,
Modeli CONQUEST 2 Biklima e auto trazmetues manual 6+1.
Te gjitha sherbimet e bera, shume e mire nga ana vizuale dhe mekanike.
Motorri 1.9 naft, konsumi ne linje 5.3 litra.
Makina eshte vertet ne gjendje shume te mire.
Ju lutem telefononi nese jeni vertet te interesuar sepse e kam kohen shume te limituar.
Ju faleminderit

Polo
  Online
0692561827
Leaflet
Në fillim