Okazion

3 700 EUR

Shitet nga: alvaro shehaj 22 Korr 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Shitet Renault Scenic i 2007 me motorr 1.5 naft.
Makina eshte me ndezje me kart buton start stop,
Frenat e dores automatike,mbyllje makines automatike.
Letrat te paguara deri vitin tjeter.Sherbimet te gjitha te bera.
Ka qen per perdorim personal dhe eshte ne gjendje perfekte si dhe konsumim e kan minimal.
Shitet per arsye se me duhet nje makine pune.

alvaro shehaj
0675071777
Leaflet
Në fillim