renault scenic benzine gas

2 300 EUR

2 800 EUR

Shitet nga: Fatjon Zakova 10 Nën 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
shitet renault scenic 1.6 16v benzine gas ne leje qarkullimi viti 2001 me letra per nje vit. gjendje te mire motorike dhe xhenerike. gjitha sherbimet e bera ne kohe. shitet okazion 2300€ i diskutushem
Fatjon Zakova
0697231140
Leaflet
Në fillim