Renault Modus

2 400 EUR

Shitet nga: Klejdi 07 Korr 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Modus
Renault Modus, Automat 1.6 Benzine, Viti 2006, Ngjyre Ulliri, Kompjuter Bordi, Limitator shpejtesie, Bagazhier me 6 cdAux, Pasqyra me Palosje, Tavan Xhami Panoramic, Sediljet mbrapa me levizje me dy pozicione. Kseno, Drita kthese, Xhama te zinj, Shitet per arsye mos perdorimi, Makina ka 146,673km, Me 5 dyer, eshte me Clima, ne gjendje shum te mire dhe e pershtatshme per impiant Gazi. 0699993993
Klejdi
Leaflet
Në fillim