Renault Modus 2007 1.5 Nafte okazionn

Shitet nga: Renato Sot 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   2 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Modus
Renault Modus 2007 1.5 nafte , makina eshte shum ekonomike dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim , makina eshte shum e paster , letrat i ka per nje vite .
Cmimi 2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim