RENAULT MEGANE GRAND TOU 2008 1.5 NAFTE ME DOGANE.

4 800 EUR

Shitet nga: Ilir 08 Pri 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Renault Megane Grand Tour 2 me portobagazh. Viti:2008. E sapo ardhur nga Gjermania para pak ditesh. Full Option. ABS. Sensor Parkimi. 7 Marrsh. Navigator. Kondicioner etj. Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe motorrike. Shum e mirembajtur KONSUMI: 4.5 L/100 KM.
Leaflet
Në fillim