STATION WAGON RENAULT OKASION

2 250 EUR

Shitet nga: Maurizio Cantalini 13 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
SUPER OKASION!
Shitet RENAUT MEGAN STATION WAGON viti 2004
1500 DIESEL full extra.
shumë ekonomik dhe i shpejt. Me 175.000 KM origjinale. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer . . me letra deri ne korrik.. te githa sherbime te sapo bera, vaj filtra te nderuara para 1 jave Cmimi: vetem 2250 € i diskutushem.
NDERROHET por me cimim tjeter!
Tel. 0692777172 Tirana
Maurizio Cantalini
0692777172
Leaflet
Në fillim