RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE GAZ

1 EUR

Shitet nga: RENAULT 1.6 B/G 26 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
SHITET RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE GAZ ME DOKUMENTA DERI NE 22.02.2021 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE

PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NR.0682535407
RENAULT 1.6 B/G
0682535407


WhatsApp:
0682535407
Leaflet
Në fillim