Renault Megane dizel

2 500 EUR

Shitet nga: N.. 12 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Ne gjendje shum te mirr nga t gjitha anet si motorrike dhe xhenerike . Vaj filtra t sapo ndruara motori n gjendje super t mir goma te reja 80 %te reja motor 1.5 naft super ekonomike . Esht e gatshme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim