Shitet Renault Megane

2 400 EUR

Shitet nga: Eldi 19 Gush 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.Eshte 1.5 nafte,clima + kondicioner, shume e paster si brenda dhe jashte.E sapo dale nga servisi,Vaj+filtra te sapo ndruara.Eshte shume ekonomike.
Në fillim