Shitet Renault Megane Cabriolet

2 500 EUR

Shitet nga: Rei 18 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Makina esht ne gjendje shum te mire
Me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Viti prodhimit 2006
Motorri 1.9 nafte shum shum ekonomik dhe e shpejte
Disqe alumini
Audio Cd ,komanda ne timon
Kondicioner
Xhama me butona dhe trekendeshat
Kabrio hapet mbyllet me buton
Tavan xhami
Letra te paguara per 1 vit
Leaflet
Në fillim