Shes

2 300 EUR

Shitet nga: Ermal 25 Korr 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Shitet renault megane scenic ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim