Renault Megane viti 2010 1.9nafte manual

4 500 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Toni 26 Gush 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Shitet makina renault megane viti 2010 1.9nafte.Makina eshte ne gjendje te mir motorike xhenerike dhe estetike eshte full options na te gjitha shume ekonomike goma te reja navigator 6marsha+R salloni lekur dhe gamosh
Leaflet
Në fillim