RENAULT MEGANE 1.5 DIZEL 2004

2 500 EUR

2 900 EUR

Shitet nga: Eri 15 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
RENAULT MEGANIE 1.5 NAFT SHUM EKONOMIK GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA GOMA 100%TE REJA MAKINA ESHT SHUM E MBAJTUR SI JASHT DHE BRENDA TAPICERIA GJYSEM MESHIN GJYSEM RROB BUTON START NDEZJE 2 PULTE PILOT AUTOMATIK ME BUTONA NE TIMON BLUTUTH PER TE FOLUR NE TELEFON ME BOKSET E MAKINES USB AUX KAMER PER PARA DHE MBRAPA XHAMA ELEKTRIK CDO GJE NE MAKIN ESHT FUNKSIONALE CMIMI I Diskutueshëm mundësi ndërrimi
Leaflet
Në fillim