shitet

1 500 EUR

Shitet nga: neli 17 Sht 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
shitet reno megana viti 2004 motorr 1.5 naft shum ekonomike ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike makina disponon kondicjoner disje alumini letrat e rregullta deri ne prill 2020 0682086880
Leaflet
Në fillim