Renault MEGANA

2 000 EUR

Shitet nga: xheni 31 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
shes renault megana 1.6 benzin kambjo automatike makine ne gjendje shum te mire eshte shum e rehatshme dhe ekonomike...
makina shitet per arsye mosperdorimi
Cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim