Shitet rrenault megane

1 000 EUR

Shitet nga: Rrenault 28 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Rreno megan 1.6 benzin dekumenta te prera per 1 vit kamjo manual kondicjoner airobeg andifurd goma te reja ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike cmimi 140.000
Leaflet
Në fillim